Menu

Królestwo snu - kompedium wiedzy dla śpiochów

Blog tworzony przez profesjonalistów w dziedzinie materaców, łóżek i wszystkiego, co służy dla komfortowego snu. Bez zbędnych reklam, ale za to konkretna prawda.

Kolekcja materaców Swiss - nowy skok w przyszłość komfortu snu

doria24

 

 

Administrator dzisiaj po małym załamaniu zdrowia wraca dzisiaj do rzeczywistości. I w związku z tym pragnie kontynuuować epopeję z poprzedniego artykułu o materacach z kolekcji Swiss.Przerobiliśmy już lekturę o takich materacach jak materac Swiss Relax, materac Swiss Adaptive oraz materac Thermo Silver.


komfortowe materce termoelastyczne Doria Warszawa

Ponieważ jesteśmy konsekwentni i zgodnie z naszymi zapowiedziami, to dzisiaj na wokandę wchodzą materace Swiss Dynamic oraz materac Swiss Magic.

Zanim jednak przejdziemy do rozpatrzenia sprawy tych dwóch modeli musimy się skupić na tym, z czego są one skonstruowane.

Jak już wspominaliśmy w artykule o wpływie materaca na nasz stres istnieje taka nowoczesna piana, do produkcji której używa się  olejków lawendowych. Nie będziemy tutaj już dublować opisów tej super piany, lecz przejdziemy do konkretów.

szwajcarska piana AventO2 Materasso Doria materaceNajwiększy udział olejów lawendowych, jakie zastosowane zostały w produkcji materaców, znajdziemy oczywiście przede wszystkim w ofercie Materasso. Dzisiaj zajmiemy się jeszcze tylko tymi dwoma materacami, ponieważ oferta obejmuje też materace termoelastyczne z kolekcji materaców kolekcji Exclusive, która wymaga omówienia w osobnym artykule, ze względu na swoje wysokie zaangażowanie technologiczne.

Podstawowym modelem materaca, który dzisiaj omawiamy to materac wysokoelastyczny Swiss Magic.

Materac ten zbudowany jest z bloku piany AventO2 konturowo nacinanej przy pomocy nowoczesnych maszyn sterowanych komputerowo. System nacięć w tym materacu został tak skonstruowany, aby zniwelować możliwość powstawania odleżyn, dlatego szczególnie zalecany jest dla osób obłożnie chorych. Ponieważ jest to monoblok uniknięto tutaj problemów z pasowaniem materiałów, dzięki czemu materac objęto gwarancją aż na 12 lat. Zastosowana piana AventO2 potrafi w inteligentny sposób dopasować się do kształtów śpiącego człowieka, a lawenda w nim zawarta działa bakteriobójczo, a przede wszystkim redukuje w nas poziom stresu. W materacu panuje optymalna wentylacja i stabilna materac piankowy wysokoelastyczny Swiss Magic Doria komfortowe materacetemperatura, zapobiegająca przegrzewaniu się ciała. Materac jednocześnie jest bardzo sprężysty i wytrzymały.  Stanowi dobre rozwiązanie dla osób starszych, obłożnie chorych, dzieci.

Co ważne, materac ten standardowo wyposażono w pokrowiec Lavender, który dodatkowo wzmaga kojące nerwy działanie tego materaca. szwajcarski pokrowiec na materace antystresowyJest to szwajcarski produkt, który nasączany jest obficie olejkiem z kwiatu lawendy lekarskiej. Należy tu pamiętać, że jest to środek stosowany w leczeniu nerwic, nerwowości oraz takie fizyczne objawy jak: napięciowe bóle głowy, migreny, palpitacje oraz bezsenność. Co ważne jest to też naturalny środek balansujący emocje, łagodzący stany depresyjne. Czy potrzeba nam jeszcze więcej argumentów?

Kolejny materac który standardowo wyposażony jest w pokrowiec Lavender to materac wysokoelastyczny Swiss Dynamic. Jest to już materac o nieco innej budowie. Tutaj jądrem materaca jest tańsza pianka wysokoelastyczna typu HR Nightfly o grubości 12 cm, która zapewnia temu modelowi nieco wyższą twardość od materaca Swiss Magic. materac wysokoelastyczny Swiss DynamicPiana Nightfly obłożona jest obustronnie warstwą piany AventO2, konturowo nacinanej. Dzięki takiemu formowania pianki zapobiegamy powstawaniu odleżyn, ale także dzięki tzw. efektowi mikromasażu pobudza układ krwionośny do bardziej efektywnej pracy, rozluźniając jednocześnie spięte całodniowym wysiłkiem mięśnie. Daje to możliwość głębszego, spokojniejszego snu, powodującego  odprężenie i regenerację całego organizmu. 

Jest to doskonały materac dla seniorów, kobiet w ciąży oraz dzieci. Objęty jest 6 letnią gwarancją użytkową. Jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia dzięki zastosowaniu organicznego kleju SIMALFA.

 

Cóż dodać? Myślę, że znajdą się tutaj jeszcze jakieś niuanse pozytywne, dlatego pewnie jeszcze do tematu wrócimy. Już wkrótce zapoznamy Was też z wykorzystaniem oleju rycynowego w produkcji materaców. Myślę, że będzie to bardzo fascynujący temat.

Tymczasem zapraszamy oczywiście na naszą stronę internetową 

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
  • Gość: [materassaio] *.adsl.inetia.pl

    pic na wodę fotomontaż od, 25 lat mam kontakt z materacami, artykuły sponsorowane przez producenta materasso ze Słowacji nie dajcie się nabrać na takie teksty, materac kupuje się w profesjonalnym sklepie po testach na własnych plecach

  • doria24

    Jak to miło, jak się konkurencja pojawia ze swoimi wywodami. Po pierwsze - jesteśmy stacjonarnym sklepem i stanowczo też mówimy internetowej sprzedaży materaców NIE. Właśnie dlatego, że wybór materaca jest zbyt indywidualny, aby sobie go tak przez internet kupić. Po drugie - zawsze się człowiek coś dowie od konkurencji - że jest np. sponsorowany. Muszę dzisiaj zapytać w fabryce ile mi za to płacą, bo jakoś sobie nie przypominam aby to czynili. Po trzecie - jakby Pan przeczytał trochę więcej, to by się Pan dowiedział, że cenimy także materace konkurencji, których w ofercie nie mamy.
    Ja naprawdę miło widzę tutaj konkurencję, ale jeszcze przyjemniej jest, jak ktoś chce dyskutować merytorycznie, a nie podchodzi do tematu nerwowo. Świat jest piękny, proszę Pana! I oczywiście życzymy sukcesów sprzedażowych, ale takich, by Klienci też byli zadowoleni.

© Królestwo snu - kompedium wiedzy dla śpiochów
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci