Menu

Królestwo snu - kompedium wiedzy dla śpiochów

Blog tworzony przez profesjonalistów w dziedzinie materaców, łóżek i wszystkiego, co służy dla komfortowego snu. Bez zbędnych reklam, ale za to konkretna prawda.

Dementi Złej Macochy, czyli jak to było z Królewną Śnieżką naprawdę.

doria24

W dniu dzisiejszym, na zorganizowanej przez dwór królewski, konferencji prasowej rzekomo wrednej Macochy Królewny Śnieżki, w sprawie rzekomego zamachu na życie jej pasierbicy. Na konferencji pojawili się znani celebryci i celebrytki bajkowi, w tym Kopciuszek, Dziewczynka z Zapałkami oraz Książę z Bajki.

Podczas długiej konferencji, Macocha wydała oświadczenie, którego treść przekazujemy Państwu poniżej:

"Od dziesięcioleci panuje błędne przekonanie, powiedziałabym nawet podłe plotki, że podałam córce mojego Drogiego Męża, zatrute jabłko, celem pozbawienia Jej życia. Oświadczam kategorycznie, że te pomówienia głoszone przez znanych łotrów - braci Grimm, rozpowszechniane dzięki środkowi masowego przekazu, jakim jest książka, to wierutne kłamstwa. Sprawę tych ohydnych czynów braci, godzących w moje dobre imię, oddałam w dniu dzisiejszym w ręce mojej osobistej kancelarii prawnej, a ta w moim imieniu wkrótce wystąpi nadrogę sądową. Oświadczam, że puszczę tych starych dziadów z torbami".

dowód w sprawie Zła Macocha - bracia GrimmPodczas dalszej części konferencji, Zła Macocha oświadczyła także, że jako przybrana matka swojej pasierbicy, kocha ją ponad wszystko. I nie jest prawdą, iż podane jej jabłko było zatrute. Jabłko zostało zakupione od polskiego ogrodnika z okolic Grójca, a te łachudry Grimmowie właśnie dlatego napisali, iż było zatrute. Miało to uderzyć w polskie ogrodnictwo, ale uderzyło w Złą Macochę. Jak przecież wiadomo, jabłko to źródło witamin, a Zła Macocha znana jest z dbałości o zdrowie swoje i swoich bliskich, w tym także Królewny Śnieżki. Zła Macocha wyjaśniła także przyczyny przedłużającego się snu Królewny Śnieżki:

"Oczywiście, Królewna Śnieżka zapadła w głęboki sen, który zdziczałym Krasnoludkom wydał się stanem śmierci. Stało się to jednak dlatego, iż kupiłam temu kochanemu dziecku, bądź co bądź biednej półsierocie, wygodne łóżko i materac Viscogreen w polskim sklepie Doria w Warszawie (co z pewnością miało wpływ na podłe insynuacje braci Grimm). Dziecko od dawna cierpiało na bezsenność, wywoływaną przez kłopoty z kręgosłupem. Królewna po zakupie po raz pierwszy zasnęła w spokoju i za nic nie chciała wychodzić z łóżka. Nic nie pomogło - nawet Krasnoludki nie potrafiły nic w tym temacie pomóc (dysponuję stosownym, pisemnym oświadczeniem całej społeczności Kransoludków, osobiście przez nich podpisanych gęsim piórem). Aby zmusić moje Drogie Dziecko do podjęcia bardziej żywego trybu życia, wykupiłam nawet bardzo drogę usługę w firmie Książe z Bajki - budzenie Królewien, ratowanie Księżniczek Spółka Akcyjna (stosowne zlecenia oraz faktury przedstawię podczas sprawy sądowej przeciwko Grimmom). Przedstawiciel firmy, Książę o Nieziemskiej Urodzie, dzięki swojej fachowej wiedzy, skłonił w końcu Królewnę do opuszczenia Jej wygodnego materaca na czas, kiedy Słońce świecie na niebieskim sklepieniu. Całą sprawę, podkreślam, wykorzystali Ci hultaje Grimmowie, którzy okazali się istotami nietolerancyjnymi, o zbyt wybujałej fantazji własnej"

Na koniec Macocha dodała, że dysponuje pełnymi nagraniami całej sytuacji, dokonanymi przez jej Czarodziejskie Lustro, które nigdy nie kłamie. Jest więc pewna zwycięstwa, w zapowiadającym się procesie Tysiąclecia. Oświadczyła także: "Oświadczam, iż każdego, kto nadal będzie pomawiał mnie o zamach na życie mojej drogiej Pasierbicy, będę ścigała bezwzględnie i żądała ogromnego odszkodowania na drodze powództwa cywilnego".

Zgromadzona publiczność, za wyjątkiem celebrytów bajkowych, nie była zachwycona wystąpieniem Macochy. Jak wykazują najnowsze badania wśród bezstronnych obywateli Ziemii w wieku do 12 lat, 99% poparcia mają jednak bracia Grimm. Zapowiada się więc ciekawy proces w świecie bajek i legend. Jednocześnie, gwałtownie wzrosło zainteresowanie materacem Viscogreen, a wieść gminna niesie, że nawet Księżniczka na Ziarnku Grochu dokonała ostatnio stosownego zakupu. Sprawie tej przyjrzymy się osobno.

Królewna Śnieżka nareszcie wyspana i radosna - wszystko to dzięki rewelacyjnemu, bajkowemu materacowi Viscogreen z firmy Doria

 

Wracając jednak do świata realnego, nie wiemy jak było naprawdę. Wiemy natomiast, że materac Viscogreen to iście królewski materac, dostępny w Warszawie w naszej firmie, oraz w sprzedaży wysyłkowej na terenie całego kraju. Materac ten posiada wszystko co dobre - naturę, zaklętą przez włoskich mistrzów, a sen staje się najprzyjemniejszy. Nie wierzycie? To wpadnijcie do nas, a się przekonujecie. W szczególności zachęcamy do odwiedzenia nas 22 i 23 października 2016 roku, kiedy to jeszcze niedowiarki będą mogły sprawdzić, jak materac Viscogreen będzie działał na nich osobiście. Mamy też prośbę - jeżeli podoba się Wam nasz blog lub przynajmniej ten artykuł - poleć nas na Facebooku, daj +1 na Google+. Będziemy naprawdę bardzo wdzięczni za to.

Artykuł zawiera lokowanie produktu i marki firmy :D

Najlepsze materace w Warszawie znajdziecie w firmie Doria

 

 

© Królestwo snu - kompedium wiedzy dla śpiochów
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci