Menu

Królestwo snu - kompedium wiedzy dla śpiochów

Blog tworzony przez profesjonalistów w dziedzinie materaców, łóżek i wszystkiego, co służy dla komfortowego snu. Bez zbędnych reklam, ale za to konkretna prawda.

ZMIERZ MATERAC PRZY POMOCY MATY X-SENSOR

doria24

Dzisiaj, po długiej nieobecności, zamieszczamy jedynie krótki artykuł-ogłoszenie. Otóż 22 i 23 października 2016 roku będziemy dysponować w naszym salonie specjalistyczną matą X-Sensor, służącą do mierzenia nacisków materaca na ciało.

Szerzej o tym urządzenie przeczytacie na naszej stronie a specjalnym artykule, który tej sprawie poświęciliśmy.

mata_sensoryczna

W skrócie i na temat. To bardzo drogie urządzenie, pozwala na dokładne zobrazowanie wpływu konkretnego materaca na ciało człowieka podczas snu. Mikroczujniki dokonują pomiaru nacisku przez ciało ludzkie na materac i materaca na ciało, obrazując na ekranie komputera gdzie materac będzie zbytnio uciskał ciało. Pozwala poszukać to takiego modelu materaca, który będzie tych negatywnych punktów miał znikomą ilość. Dzięki temu mamy większą pewność, że materac nie będzie nam szkodził, że będzie prawidłowo podpierał nasze ciało i poprawiał jakość naszego życia.

Niestety, ze względu na naszą lokalizację, akcja dostępna jest dla mieszkańców Warszawy i okolic, ale serdecznie zapraszamy do nas, do Salonu Doria Materace Inspirowane Naturą, na Warszawskiej Woli, ulica Towarowa 22 (dawny Jupiter). Salon znajduje się na górze na lewo od punktu informacyjnego.

AAAA

Szczegółowe informacje na temat specjalnych rabatów, konkursów znajdziecie Państwo na Facebooku.

 

Warto spróbować tej drogi wyboru odpowiedniego materaca. Akcja nie jest zobowiązaniem do zakupu materaca, ale z pewnością jest drogą do odpowiedzi, jaki materac powinniśmy sobie wybrać.

Zapraszamy.

 

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

© Królestwo snu - kompedium wiedzy dla śpiochów
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci